Рада економічної безпеки України та Національне агентство з питань запобігання корупції підписали Меморандум про співпрацю

09:54, 18.05.2023
card-img

Рада економічної безпеки України та Національне агентство з питань запобігання корупції підписали Меморандум про співпрацю

Рада економічної безпеки України (РЕБ) та Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) уклали Меморандум про співробітництво для формування та практичної реалізації обміну інформацією, що спрямована на взаємодію у сфері державної санкційної політики. 

У межах дії Меморандуму РЕБ та НАЗК можуть проводити спільні дослідження, аналіз ефективності застосування спеціальних економічних і інших обмежувальних заходів та санкційної політики в цілому. Окрім того, можливим є проведення спільних заходів для напрацювання підходів і механізмів реалізації цілей Меморандуму.

Згідно з Меморандумом РЕБ і НАЗК зможуть працювати над підготовкою інформаційних матеріалів у сфері державної санкційної політики, створювати спільні робочі групи, або інші консультаційні і експертні об’єднання, та надавати взаємну допомогу в організації та проведенні семінарів, конференцій, зустрічей тощо. 

Меморандум укладений строком на три роки.

До підписання меморандуму РЕБ та НАЗК вже співпрацювали у сфері обміну інформації щодо діяльності найбільшої нафтопромислової компанії у світі SLB на російському ринку. Як наслідок, компанія потрапила до переліку міжнародних спонсорів війни НАЗК.

Поділитись